Bestuur, bureau en commissies

Suzanne Duffels – NVAVG

Suzanne Duffels

Voorzitter

suzanne.duffels@nvavg.nl

Gerjanne Vlasveld – NVAVG

Gerjanne Vlasveld

Vicevoorzitter

gerjanne.vlasveld@nvavg.nl

Matijn Coret – NVAVG

Matijn Coret

Bestuurslid bedrijfsvoering, penningmeester

matijn.coret@nvavg.nl

Arjen Louisse – NVAVG

Arjen Louisse

Bestuurslid SKILZ
arjen.louisse@nvavg.nl

Annelies Goorts – NVAVG

Annelies Goorts

Bestuurslid organisatie en financiering van zorg
annelies.goorts@nvavg.nl

Francesca Snoeijen – NVAVG

Francesca Snoeijen

Bestuurslid kwaliteit van zorg
francesca.snoeijen-schouwenaars@nvavg.nl

Sija de Jong – NVAVG

Sija de Jong

Manager bureau

sija.dejong@nvavg.nl

Yvet Luthart – NVAVG

Yvet Luthart

Officemanager

secretariaat@nvavg.nl

PLM06619-Petra-landscape-scaled

Petra Lubbers

Communicatieadviseur
communicatie@nvavg.nl

Kim Helbers – NVAVG

Kim Helbers

Senior beleidsadviseur kwaliteit
kim.helbers@nvavg.nl

Saskia van Eck – NVAVG

Saskia van Eck

Projectleider Wet zorg en dwang (Wzd), onderzoeker Praktijkvoering
saskia.van.eck@nvavg.nl

PLM06639-Michiel-landscape-scaled

Michiel Wesseling

Projectleider Praktijkvoering
michiel.wesseling@nvavg.nl

Commissies 

Naast het bestuur kent de vereniging diverse commissies en werkgroepen op gebied van:

  • Accreditatie
    Leden: Mano Theunissen, Suzanne Duffels, twee vacatures. Taakopdracht. Mail naar secretariaat@nvavg.nl.
  • Deskundigheidsbevordering
    Leden: Aisha Sinot, Annelies Goorhuis, Daniëlle Peppink, José Zuijdam, Marie-Louise Hoekstra, Nienke van der Schaaf, Sigrid Fischer, Susanne Meuwissen, Janina Bron, Petra Lubbers. Taakopdracht.
  • Ethiek
    Leden:  Willeke Visser, Antoinette Langeslag, Talitha van den Heuvel, Marije Stegenga, Rianne van Dijken, Rixje van Beeck Calkoen. Taakopdracht. Zie ook de pagina Ethiek. Mail naar ethiek@nvavg.nl.
  • Kwaliteitsvisitatie
    Leden: Danielle Peet (voorzitter), Margreet Walinga, Margriet van Duinen, Renate Schulenberg, Margot van Remmerden.
    Externe projectleider: Jacqueline Gerritsen (NVAB), secretariële ondersteuning: Esther van ’t Klooster (NVAB).
  • Palliatieve zorg
    Leden: Karla Magilsen, Ilse Zaal-Schuller, Gabriëlle van de Graaf, Emmy Räkers, Sonja Soudant, Rixt Huls, Nicole Versleijen.
  • Pr
    Leden: Rebecca Seelig, Saskia van Eck, Margot van Remmerden, Jiska Verheul, David Vroege (namens de VAAVG). Taakopdracht. Mail rechtstreeks naar pr-commissie@nvavg.nl.
  • Slaapgeneeskunde
    Leden: Annelies Smits, Almar Suijdam, Naomi vd Boek, Sanne Moen, Suzanne Duffels, Jos van Hasselt, Manon Rotink.
  • Stuurgroep richtlijnontwikkeling (SRO)
    Leden: Marjan Fischer, Ilse Zaal-Schuller, Lianne Krab, Rogier Kersseboom, Isabelle Schilders. Zie ook de pagina Richtlijnen. Mail naar richtlijnen@nvavg.nl. 
  • TAVG (Tijdschrift voor Artsen Verstandelijk Gehandicapten)
    Redactie: Wiebe Braam, Bertil Lenderink, Joanneke van der Nagel, Joyce Voeten, Marloes Visser, Merel Mooij, Iris Smits en Petra Lubbers. Taakopdracht. Zie ook de TAVG pagina. Mail naar tavg@nvavg.nl.
  • Wet- en regelgeving
    Leden: Michiel Vermaak, Annelies Goorts, Channa de Winter, Agnes den Houdijker, Saskia van Eck, Matijn Coret. Taakopdracht. Mail bij vragen naar secretariaat@nvavg.nl of neem via Siilo contact op met Michiel Vermaak.
  • Universitair onderwijs 
    Leden: Daphne Konz (voorzitter), Saskia van Eck (secretaris), Anne Dijksma (Utrecht), Naftha Jelluma (Leiden), Ietske Tack Walinga (Groningen), Madelon Toepoel (Amsterdam AMC), Mirja Bankras (Amsterdam VU), Hanneke Veeren en Daphne Konz (Rotterdam), Sarah Franck (Maastricht), Fleur Boot (Nijmegen). Taakopdracht.

 

Je kunt ook via het contactformulier contact opnemen met de commissies.