Bestuur, bureau en commissies

PLM06603 – Matijn landscape

Matijn Coret

Voorzitter
matijn.coret@nvavg.nl

PLM06549-Gerard landscape

Gerard Asma

Penningmeester

gerard.asma@nvavg.nl 

PLM06609 – Gerjanne landscape

Gerjanne Vlasveld

gerjanne.vlasveld@nvavg.nl

PLM06557 – Miriam landscape

Miriam ter Horst

miriam.ter.horst@nvavg.nl

Annefloor

Annefloor Mulder

annefloor.mulder@nvavg.nl

PLM06623-Suzanne landscape

Suzanne Duffels

suzanne.duffels@nvavg.nl

PLM06567 – Arjen landscape

Arjen Louisse

arjen.louisse@nvavg.nl

PLM06550-Annelies landscape

Annelies Goorts

annelies.goorts@nvavg.nl

PLM06636-Wies Landheer NVAVG

Wies Landheer

Aios VG lid

aios@nvavg.nl

PLM06619 – Petra landscape

Petra Lubbers

Secretariaat

secretariaat@nvavg.nl

PLM06560 – Merel landscape

Merel Mooren

Senior beleidsmedewerker algemene bestuurszaken

merel.mooren@nvavg.nl

PLM06572-Saskia landscape

Saskia van Eck

Projectleider Wet zorg en dwang (Wzd), onderzoeker Praktijkvoering

saskia.van.eck@nvavg.nl

PLM06639 – Michiel landscape

Michiel Wesseling

Projectleider Praktijkvoering

michiel.wesseling@nvavg.nl

Commissies 

Naast het bestuur kent de vereniging diverse commissies en werkgroepen op gebied van:

  • Accreditatie
    Leden: Mano Theunissen, Suzanne Duffels, vacature. Taakopdracht. Mail naar secretariaat@nvavg.nl.
  • AVG-IS (AVG-informatiesysteem)
    Leden: Marjan Fischer, Henk Hammelburg. Taakopdracht. Het standpunt van de NVAVG over het meewerken aan het maken van medische modules van ECD’s en het programma van eisen van het AVG-IS lees je hier.
  • Deskundigheidsbevordering
    Leden: Aisha Sinot, Annelies Goorhuis, Daniëlle Peppink, José Zuijdam, Marie-Louise Hoekstra, Nienke van der Schaaf, Sigrid Fischer, Susanne Meuwissen, Petra Lubbers. Taakopdracht.
  • Ethiek
    Leden:  Willeke Visser, Antoinette Langeslag, Maaike Hermsen. Taakopdracht. Zie ook de pagina Ethiek. Mail naar ethiek@nvavg.nl.
  • Kwaliteitsvisitatie
    Leden: Danielle Peet (voorzitter), Elize Middelhoven, Margreet Walinga, Talitha van den Heuvel, Margriet van Duinen.
    Externe projectleider: Jacqueline Gerritsen (NVAB), secretariële ondersteuning: Esther van ’t Klooster (NVAB).
  • Palliatieve zorg
    Leden: Karla Magilsen, Ilse Zaal-Schuller, Judith Steemers, Gabriëlle van de Graaf, Emmy Räkers, Sonja Soudant, Henriëtte Sjouwke.
  • Pr
    Leden: Elke Baars, Saskia van Eck, Margot van Remmerden, Jiska Verheul, David Vroege (namens de VAAVG). Taakopdracht. Mail rechtstreeks naar pr.commissie@nvavg.nl.
  • Slaapgeneeskunde
    Leden: Annelies Smits, Almar Suijdam. Herman de Waal, Naomi vd Boek, Sanne Moen, Suzanne Duffels
  • Stuurgroep richtlijnontwikkeling (SRO)
    Leden: Agnies van Eeghen, Bas Castelein, Marjan Fischer, Ilse Zaal-Schuller, Erik Boot. Zie ook de pagina Richtlijnen. Mail naar richtlijnen@nvavg.nl. 
  • TAVG (Tijdschrift voor Artsen Verstandelijk Gehandicapten)
    Redactie: Wiebe Braam, Bertil Lenderink, Joanneke van der Nagel, Joyce Voeten, Marloes Visser, Merel Mooij, Janina Bron en Petra Lubbers. Taakopdracht. Zie ook de TAVG pagina. Mail naar tavg@nvavg.nl.
  • Wet- en regelgeving
    Leden: Michiel Vermaak, Annelies Goorts, Channa de Winter, Agnes den Houdijker, Reetinder Dhaliwal, Maria Kluskens, Saskia van Eck, Matijn Coret. Taakopdracht. Mail bij vragen naar secretariaat@nvavg.nl of neem via Siilo contact op met Michiel Vermaak.
  • Universitair onderwijs 
    Leden: Daphne Konz (voorzitter), Marijke Meijer (projectadviseur), Saskia van Eck (projectmedewerker, deelprojectleider), Anne Dijksma (Utrecht), Naftha Jelluma (Leiden), Ietske Tack en Margreet Walinga (Groningen), Sylvia Huisman (Amsterdam AMC), vacant (Amsterdam VU), Hanneke Veeren en Daphne Konz (Rotterdam), Sarah Franck (Maastricht) Marloes Heutmekers (Nijmegen). Taakopdracht.

 

Je kunt ook via het contactformulier contact opnemen met de commissies.